Plaj Bayrağı | Plaj Bayrakları | Flama Bayrak | Gönder Bayrak  | Plaj Şemsiyesi

 Hakkımızda

Firmamız DÖRT MEVSİM BAYRAK & ŞEMSİYE adı altında SAMİ BEKTAŞOĞULLARI ŞEMSİYE VE TEKSTİL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. (SNOT ŞEMSİYE) nin iştiraki olarak kurulmuştur. Dijital baskı teknolojisinin gelişimi ve günümüzde kullanım alanının genişlemesi sonucu firmamız dijital baskı makinesi ve dış mekan reklam malzemeleri konusunda yatırımını yapmıştır.Dijital baskı merkezimiz Küçükyalı İş Merkezinde 100 m2 alan içinde kurulmuştur.

Dış mekan ithal/yerli üretim reklam malzemelerimizin stok ve depolanması,seri üretim konfeksiyon parkuru ve yazlık promosyon plaj şemsiye, mega şemsiye üretimi 6700 m2 kapalı alanda Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi içinde merkez fabrikamızda yapılmaktadır. DÖRT MEVSİM BAYRAK & ŞEMSİYE olarak ürün çeşitlerimiz; Plaj Bayrak-Damla Bayrak, Plaj Şemsiye, Mega Şemsiye, Flama Bayrak, Gönder direk bayrak, Roll up, Teleskopik Bayrak (Giant Pole) ,Gazebo (Tente) dır.

Plaj Bayrak, Damla bayrak, Flama Bayrak, Teleskopik Bayrak, Tente için kullanılan alüminyum gövdeli malzemeler stoklu ithal edilmiş ürünler olup; plastik bidon, şemsiye altlıkları ve patentli ürünümüz olan döner aparat sistemi iç piyasa dan tedarik edilmektedir. Dış mekan reklam araçlarında kullanılan polyester kumaşlar dijital baskı ön hazırlığı yapılmış, yüksek UV dayanıklılığı, renk çeşitliliği ve canlılığı test edilmiş/onaylanmış ithal ve yerli ürünlerdir. Dijital baskı makinemiz 180 cm genişliğinde baskı yapabilen DGEN TELEIOS V8 dir. Kullanılan dijital pigment boya, su bazlı olup hiçbir zararlı toksin madde içermediği gibi renk canlılığı ve UV dayanıklılığı yüksek dir. Yağmur nedeni ile akma veya güneş ışığı nedeni ile solma yapmamaktadır. Yüksek adetli toplu siparişlerinizde dijital baskı haricinde geleneksel baskı (rotasyon, film druck, masa baskısı) teknikleri kullanılabilmektedir. Konfeksiyon parkurumuz, yüksek adetli siparişlerinizde konusunda deneyimli ekibi ile verilen termin içinde siparişlerinizi bitirebilme kabiliyetine sahiptir. Bu nedenle DÖRT MEVSİM BAYRAK & ŞEMSİYE sizlere verilecek olan hizmette profesyonel ve tam zamanlı iş akışı, maliyet avantajı ve kesintisiz sürekli hizmet verme vizyonunu ve misyonunu ilke edinmiştir.

Copyright © 2010 | Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. akademigrafik.com

Top Desktop version